Mersin Nakliyeciler Sitesi-Kamyon Garajı | Meto Nakliyat } }
Site İçi Arama

Mersin Nakliyeciler Sitesi

Mersin  Nakliyeciler sitesi ve Adana kamyon garajı içinde sizlere nakliye hizmeti vermekteyiz. Adana nakliyeciler sitesi esnafı olarak kurulan Adana nakliyeciler kooperatifi üyesiyiz. Ev taşıma dahil olmak üzere her türlü  yük taşımacılığı yapılmaktadır. Taşıdığımız her yük için ayrı ayrı nakliyat sigortası yaptırıyoruz. Açık kasa araçtan tutun ağır yük taşıyan araçlara kadar  her türlü  araç mevcuttur. Adana parsiyel taşımacılık ve Adana parça yük taşımacılığı yapmaktayız. Adana Karadeniz ambar usulü de hizmetimiz mevcuttur. Bizlere 2 gün önceden haber vermeniz yeterli olacaktır.Diyarbakır şehirlerarası nakliyat ev taşımacılık  işlerinizde hergün servisimiz olduğunu bilmenizde fayda var. Ayrıca Adana Antalya arası da hergün aracımız mevcuttur. Adana kazalı araç taşıma ve vinç temin etme ayrıca Adana kurtarıcı hizmetimizde mevcuttur. Adana canlı hayvan taşımacılığı,Adana narenciye taşımacılığı ve Adana sebze meyve taşımacılığı yapılmaktadır.

Mersin  Nakliyeciler sitesi.  Kuru yük taşımacılığının yanı sıra evden eve nakliyat alanında 1 asansör ve 3 kapalı kasa kamyon ile sizlere hizmet vermekteyiz.Kaliteli paketleme sistemi ile karşınızda uzman bir kadro var. https://www.evdenevetasima.me/

Ayrıca bütün yükler için depolama seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Soğuk hava depolarımız dahil ev eşyası ofis eşyası gibi   materyalleri  oda usulü depolarımızda barındırma imkanına sahibiz. Bunların yanı sıra ofis taşıma ve kurumsal taşımacılık alanında hizmet vermekteyiz.

Ofis mobilalarınızı söküp gittiği yerde  yeniden  kuruyor   aldığımız gibi her eşyanızı yerli yerince yerleştiriyoruz. Üstün Taşıma ve Depolama, hareketinizi zarif bir geçiş yapmak için gereken tüm donanıma sahiptir. Mobilya ve ofis ekipmanlarınızı korumakla kalmaz, evinizi ve ofisinizi koruruz. Üstün Taşıma ve Depolama, her yerde, her zaman, her yere … hatta bugün bile taşınacak!

Üstün Taşıma ve Depolama yalnızca hareket eden bir şirket değildir. Üst düzey istif aracı, sektörde benzersiz çok çeşitli profesyonel hareketli hizmetler sunmaktadır.Ayrıca Adana evden eve nakliyat servisimizde mevcuttur.

Adres

Meto Nakliyat
Adana Nakliyeciler Sitesi Sarıhamzalı/Adana

Phone:(0322) 445 30 80

Website:https://www.adananakliyecilersitesi.com