Adana Asansörlü Taşımacılık | Meto Nakliyat } }
Site İçi Arama

Adana Asansörlü Taşımacılık

Adana’da Asansörlü Taşımacılık Hizmetlerimiz

Adana’nın tüm ilçelerini ve şehir merkezini kapsayan asansörlü taşımacılık hizmetlerimizi çok uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Bizimle telefon ya da internet üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Keşif ekiplerimiz ve online forum ile birlikte fiyat teklifi alabilir, başka yerde bulamayacağınız kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Kaliteli ve Profesyonel Hizmet

Kapalı kasa araçlar ile adana asansörlü taşımacılık alanında iddialıyız. Yılların deneyiminin yanı sıra işini severek yapan personellerimiz güler yüzlü ve profesyonel Adana evden eve nakliyat hizmeti sizlere sunmaya devam ediyor.

Tüm eşyalarınızı en korunaklı ambalajlarla paketliyoruz. Aynı zamanda istediğiniz takdirde maddi ve manevi açıdan kıymetli olan eşyalarınız için çok daha korunaklı paketlerimiz de mevcut. Taşınma sonrasında montaj için alanında uzman ustalarımız da mevcuttur. Bu sayede hem mobilya hem de beyaz eşya montajlarını da istediğiniz hızda gerçekleştirmekteyiz.

Çalışmalarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenler için çektiğimiz videoları izleyebilirsiniz. Tekstil türündeki eşyalarınız için de son derece dayanıklı streç film ürünleri kullanıyoruz. Eşyalarınızın sorumluluğu tamamen bize ait. Size hız, kalite ve güvenli taşımacılık vaat eden firmamızın her cebe uygun fiyatlarından faydalanmak için telefonlarınızı bekliyoruz.

Modüler Asansörler ile Kolay ve Hızlı Taşımacılık

Firmamızın aktif olarak kullandığı modüler asansörler ile bir devir sona eriyor. Artık kaçıncı katta oturursanız oturun en ağır eşyalarınızı bile dakikalar içerisinde özel araçlarımıza indiriyoruz. Herhangi bir darbe riski olmadan hasarsız taşımacılık hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle telefon aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Adres

Meto Nakliyat
Adana Nakliyeciler Sitesi Sarıhamzalı/Adana

Phone:(0322) 445 30 80

Website:https://www.adananakliyecilersitesi.com