Adana Ağır Yük Taşıma | Meto Nakliyat } }
Site İçi Arama

Adana Ağır Yük Taşımacılığı

Farklı projeler geliştirilebilir, Adana Ağır yük taşıma için farklı hizmetlere gereksinim duyabilirsiniz. Ya da tüm taşıma hizmetlerinden kombine olarak yararlanmanız gerekebilir. İşte o zaman, farklı taşımacılık hizmetleri sunabilen Meto Nakliyat, yanı başınızda…

Biliyoruz ki; Bir ekip işi olan taşımacılık hizmeti; yükleme-taşıma-boşaltma üçlüsünden daha çok şey ifade ediyor olmalı…

 

•  Konteyner ile Dökme Yük (Dry Bulk) Taşımacılığı,
•  Endüstriyel Tesis yatırım Taşımaları,
•  Size Özel Çözümler,
•  Ağır tonajlı yük taşımaları

 

Adana Ağır Yük Taşıma sistemi ,üretim ve tüketim kaynakları arasında büyük bir yer değişikliğine zemin hazırlamıştır. Bunun sonucu olarak, Türkiye’nin  birçok noktasında üretilen her türlü mal ve hizmet dünyanın birçok başka yerinde tüketilir hale gelmiştir. Tüm tüketim malları gibi, hammaddeler yarı mamul maddeler ve çok çeşitli endüstriyel makina, teçhizat ve ekipman Dünya’nın birçok yerinde pazarlanır, kullanılır hale gelmiştir.

Müşterilerimizin gabari dışı ve/veya ağır yüklerini taşıyabilmek amacıyla 2005 yılında ”Özel Projeler Departmanımızı’ kurmuş bulunmaktayız.

Başlangıçta sal kasalı dorseler ile başlatılan bu hizmet, her geçen gün geliştirilmiş ve alt yapı yatırımları yapılmıştır.Bugün sisteme dahil edilmiş low-bed araçlar, havuzlar ve modüler sistem taşıyıcılar ile alt yapı oldukça geliştirilmiş bulunmaktadır. Taşıma kapasitesi olarak, tek seferde 400 ton ağırlığına kadar taşıma gücüne ulaşılmıştır.Avrupa ve Asya’nın birçok yerinden Türkiye’ye taşıma yapıldığı gibi, birçok Avrupa ülkesinden Türkiye üzerinden Asya ülkelerine transit proje taşımacılığı yapılmaktadır.

Küçük nakliye işleri için bu siteyeyi ziyaret ediniz. https://adanapikapnakliye.wixsite.com/adanapikaptasima

Adres

Meto Nakliyat
Adana Nakliyeciler Sitesi Sarıhamzalı/Adana

Phone:(0322) 445 30 80

Website:https://www.adananakliyecilersitesi.com